O naszym miejscu

Witamy w naszych domkach na Szlaku Niedzica-Zamek, gdzie każdy detal przywodzi na myśl harmonię z naturą. Nasze drewniane domki, oddane do użytku w sezonie 2022 – 2023, to idealne miejsce dla tych, którzy pragną wypoczynku w malowniczym otoczeniu Niedzicy-Zamku.

  Nowe, pachnące świeżością, dwupoziomowe domki oferują komfortowy pobyt dla 4-5 osób.

Na piętrze znajdują się dwie przytulne sypialnie z dwoma łóżkami pojedynczymi, idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Salon z wygodnym wypoczynkiem i telewizją to doskonałe miejsce do relaksu, a kuchnia w pełni wyposażona umożliwia swobodne przygotowywanie posiłków. Łazienka oraz przestronny taras ze stołem i ławkami dopełniają wygodę pobytu. Przy domkach znajduje się również bezpłatny parking dla gości.

Przed domkami rozciąga się przestrzeń dla aktywnych dzieci, z piaskownicą, grillem, a nawet możliwością spotkania z pasącymi się końmi. 200 metrów dalej, na tej samej ulicy, czeka punkt widokowy oferujący malowniczy widok na Tatry, Gorce, Pieniny, jezioro Czorsztyńskie i dwa zamki. To miejsce idealne dla miłośników natury, którzy pragną jednocześnie bliskości atrakcji.

Nasze domki działają wyłącznie w sezonie letnim, zapewniając gościom ciszę, spokój i rajskie wrażenia.

  Koszt noclegu wynosi 450 zł za dobę. Nasze miejsce jest idealne dla rodzin z dziećmi i seniorów. 

Ze względu na drewnianą konstrukcję domków, niestety, nie przyjmujemy zwierząt. Zapraszamy Was do spędzenia niezapomnianych chwil w naszych urokliwych domkach na Szlaku Niedzica-Zamek

Galeria

Obejrzyj zanim nas odwiedzisz

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Leszek Utnicki MECHANICS SERVIS. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Wypełnij formularz, wybierz datę pobytu i zarezerwuj już teraz!

Lub skontaktuj się znami!

Domki na Szlaku Niedzica-Zamek
ul. Profesorska 5, 34-441 Niedzica - Zamek
Scroll to Top